zpět nahoru

POZNEJ NÁŠ TÝM

Karel Hána

Před mnoha lety jsem začínal jako flyboy, tedy prostý pobíječ much (Tři veteráni 1983). Pak mě začala zajímat elektronika, lékařská elektronika, počítače a programování a aby to někde opravdu fungovalo a pomáhalo v praxi. Mám radost, že to mohu dělat dodnes. Těší mě, když vidím někoho, kdo má o něco zájem a je pro to ochoten něco udělat. I nejsložitější systémy se dají poskládat z těch nejjednodušších prvků, obvodů a algoritmů. Rád Vám, koho to bude zajímat, ukážu základy a možná jednou budete mít stejnou radost, jako já, až půjdete k lékaři, kde uvidíte vlastní přístroj nebo software, na jehož vývoji jste se podíleli.

Pavel Smrčka

Mou parketou je především návrh a konstrukce lékařské elektroniky a biotelemetrických systémů - rád pracuji na návrhu hardware i software pro tyto přístroje a výsledky své práce chci vidět reálně použité v praxi a nikoliv zastrčené v šuplíku nebo někde na papíře. Tímto směrem se snažím také vést studenty - v rámci své pedagogické činnosti se snažím studentům předat své praktické zkušenosti zejména z oblasti návrhu a konstrukce telemetrických systémů, programování mikroprocesorů, biokybernetiky a zpracování signálů.

Jan Mužík

Zajímám se o návrh softwarové architektury a backendu telemedicínských systémů. Mojí snahou je navazovat a rozšiřovat spolupráci se špičkovými zahraničními organizacemi, 10 měsíců jsem pracoval na Finské University of Oulu a 6 měsíců v Norském Národním centru pro výzkum e-health.

Anna Holubová

V rámci vývoje informačních technologií v medicíně se zabývám zejména telemonitorací pacientů s diabetem. Díky ročnímu studiu na Arktické univerzitě v Tromsø skrze Erasmus+ a pracovním zkušenostem v Norském centru pro výzkum e-health mám nyní spoustu zahraničních kolegů, s nimiž spolupracuji na mnoha zajímavých projektech.

Lukáš Kučera

Působím především jako firmwarový architekt a developer. Dále se zabývám návrhem a realizací hardwaru a správou serverů a nástrojů pro naše oddělení. Díky nasazení našich realizovaných projektů jsem se tak účastnil například měření pilotů v kokpitu Boeingu, výcviku hasičů, tréninku vojáků či testu průmyslových převodovek pro větrné elektrárny.

Martin Vítězník

Zajímám se o návrh a vývoj elektronických systémů. Mojí snahou je s malými vstupy vytvořit velké výstupy. 10 měsíců jsem studoval na Finské University of Oulu, Department of Medical Technology a 6 měsíců jsem pracoval na Finské University of Oulu, Optoelectronics and Measurement Techniques Laboratory.

Radim Kliment

Zabývám se vývojem aplikací a her pro desktopové systémy i mobilní platformy. Mám zkušenosti s mnoha programovacími jazyky (java, python, javascript, dart, lua, C#), které používám v různých projektech týkajících se například analýzy dat, modelování systémů nebo domácí automatizace.

David Gillar

Zajímám se o návrh softwarové komunikace mezi externími lékařskými přístroji a počítači jejich implementací v telemedicíně. Dále se zajímám o verzování programů, které tvoříme s kolegy. Díky naším projektům můžu pracovat se zahraničními organizacemi jako je Luxembourg institute of healh.

Máte otázky? Kontaktujte nás

82 STRÁNKOVÝ PRAKTICKÝ E-BOOK: JAK SE ZLEPŠIT V UČENÍ